Dekorasyon Önerileri

Evinize Yeni Bir Görünüm Kazandıracak: Mobilya Kampanya Önerileri

Mobilya seçimlerimizi yaparken ilk baktığımız kriterlerin başında uzun süreli kullanıma dayanıklı olup olmadığı gelmektedir. Titizlikle seçtiğimiz mobilyalarımızı uzun yıllar boyunca değiştirmemeyi planlasak bile yaşamımızın her anını ağırlayan mobilyalarımız, çok fazla kullanım dolayısıyla bazen deformasyona uğrayabilmektedir.

Mobilyaların formunda, kumaşında ve bazen de renginde oluşan ufak tefek kusurlar, ev dekorasyonumuzun şıklığını gölgeleyebilmektedir. Karşımıza çıkan mobilya kampanya seçenekleri, uzun yıllar kullandığımız deforme olmuş mobilyalarımızı yenilemek ve ev dekorasyonumuza yeni bir soluk kazandırmak için güzel fırsatlar sunabiliyor. Maliyet açısından yüksek gelebilecek mobilya yenileme fikri, çekimser davranmamıza neden olabilse de oldukça uygun fiyat seçenekleri sunan mobilya kampanyalarını takip ederek evinizin havasını yenileyebilir, dekorasyonunuza şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Evinizde yeni bir atmosfer yaratmayı hayal ediyorsanız salon, yatak odası, yemek odası, oturma odası için size fikir oluşturacak mobilya kampanya önerilerimize yer verdiğimiz içeriğimize göz atabilirsiniz:

Koltuk Takımınızla Salonunuza Yeni Bir Dokunuş Yapın

Evlerimizde salon ya da oturma odası bölümlerimizde gün içerisinde çok fazla zaman geçirdiğimiz ve sıklıkla konuklarımızı ağırladığımız için koltuk takımları, fazla kullanımdan dolayı deforme olabiliyor. Şık tasarımla birlikte evimizde hissetmek istediğimiz rahatlığı sağlayan koltuk takımı, uzun süre kullanım sonrasında aradığımız konforu sunamayabiliyor. Koltuk takımının kol ve ayak kısımları gibi formunu etkileyen bölümlerinde yaşanan değişim, kumaş renginde ortaya çıkan farklılıklar, zaman içerisinde kullanımın yarattığı leke gibi izler, misafirlerimizi ağırladığımız salon ya da oturma odamızın dekorasyonunda hayal ettiğimiz şıklığa gölge düşürebiliyor.

Gloria Koltuk Takımı

Salon ve oturma odası, evimizin dekorasyonunu sergileyen vitrin gibi bir bölüm olduğu için her detayına fazla özen göstermekteyiz. Zamanla oluşan deformasyonları yeni bir koltuk takımıyla ortadan kaldırmak, maliyetli bir düşünce gibi gelse de çok uygun fiyatlarla salonunuzda yeniliği hissedebileceğiniz mobilya kampanya seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Günümüzün trend modellerinin başında gelen Chester koltuk takımı gibi şık bir parça, evinizin atmosferine yeni bir dokunuş yapmanızı sağlayacaktır. Gloria Koltuk Takımı, kapitone dikiş ve düğme detaylarının yansıttığı şıklığı, natürel tonlarla tamamlayarak yenilikçi tarzını kusursuzca gözler önüne seriyor. Evinizde uygun bir bütçeyle yepyeni bir stil ve dekorasyon oluşturmanız için güzel bir öneri olan bu koltuk takımı, mobilya kampanya önerileri arasında fark yaratan indirimi ile ön plana çıkıyor.

Evinize Yepyeni Bir Tarz Kazandıracak: Köşe Koltuk

Klasik koltuk takımı yerine modern ve çağdaş stilin getirdiği yeniliği evinizde kolayca hissettirecek bir seçim yapmayı düşünüyorsanız köşe takımları, aradığınız stili salon veya oturma odanıza yansıtacaktır. Hem uygun maliyetli hem de şık tasarımı bir arada sunan bir seçenek, evinizin dekorasyonunda yapacağınız yeniliği rahatlıkla tamamlamanızı sağlayacaktır.

Mira Köşe Takımı

Sizlere fikir oluşturacak bir mobilya kampanya önerisi olarak Mira Köşe Takımı, sade ve göz yormayan tasarımı, pastel tonlarındaki kumaş rengi ve modern stiliyle salonunuza yeni bir soluk kazandıracak. Oturum bölümünde rahatlığın ön plana çıktığı takım, baza bölümü ile işlevsel ve kullanışlı alanlar yaratarak salonunuzda yepyeni bir hava oluşturmanızı sağlıyor. Modern stilin yenilikçi çizgiyle bir araya geldiği bu köşe takımı, kampanyalı uygun fiyatıyla bütçenizi zorlamadan evinizin stilini kolayca tazelemenizi sağlıyor.

Yeniliğin Sağladığı Konforu Yatak Odası Takımınızla Hissedin

Günün tüm yorgunluğunu, huzurlu bir atmosfer içerisinde dizayn edilmiş bir yatak odasında, konforla tasarlanmış yatak odası takımının sağladığı rahatlıkla atarak dinlenmek ve sağlıklı bir uykuya sahip olmak, hayal ettiğimiz dinginliği yansıtmaktadır. Kaliteli bir uykuya sahip olmak ve huzur dolu bir hava oluşturmak için yatak odası dekorasyonunu tamamlayan takım, oldukça önemlidir.

Ashley (Country) Yatak Odası Takımı

Bu nedenle dinlenme ve uyku alanımız olan yatak odamızda, kaliteli parçaların bir araya getirdiği kullanışlı takımları seçmek hem sağlığımız için hem de dingin bir atmosfer yaratmak için dikkat edilmesi gereken ve eskiyen takımı da değiştirmek için ertelenmemesi gereken bir durumdur. Konforunu kaybetmiş ve deforme olmuş bir yatak odası takımı, ihtiyaç duyduğunuz sağlıklı uyku için yeterli gelmiyor ve yeni bir takım için çok fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız Ashley (Country) Yatak Odası Takımı, sizin için ideal bir mobilya kampanya önerisi olacaktır. Country stilde tasarlanan takım, beyaz rengin yarattığı sadeliği, mavi tonlarının dinginlik veren etkisiyle birleştirerek yatak odanızda yepyeni ve iç açıcı bir atmosfer yaratacağınız tasarıma sahip. Rahatlığı ve konforu ön plana çıkaran tasarımını şık detaylarla tamamlayan bu model, uygun maliyetli bir yatak odası takımı kampanyası arayanlar için kusursuz öneri olacaktır.

ABC MOBİLYA’DAN 44. YILA ÖZEL %44 İNDİRİM KAMPANYASI

ABC Mobilya’nın sektördeki 44. Yılına özel hazırladığı, seçili ürünleri kapsayan %44 indirim kampanyası, evinin atmosferini yenilemek isteyenler için çok avantajlı seçenekler sunuyor. Evinizde yeni bir dekorasyonun yarattığı konforu hissedeceğiniz, birbirinden şık tasarıma sahip ürünleri kapsayan mobilya kampanya seçenekleri arasında en ideal modelleri ve fiyatları sunan %44 indirim kampanyası, kaçırılmayacak fırsatlarla dolu!

31 Mayıs’a kadar geçerli olan kampanyada; koltuk takımı, köşe takımları, yemek odası, yatak odası, yatak seti gibi birbirinden farklı ürün seçenekleri oldukça uygun fiyat fırsatları sunuyor. Avantajları ile öne çıkan kampanyada, Ashley Yatak Odası ve Ashley Yemek Odası Takımlarındaki indirimli fiyatlar, sadece belirtilen setler için geçerli olup, tekil modül siparişlerini kapsamamaktadır. Ayrıca Gloria Koltuk Takımında sadece kampanya sayfamızda görülen katalog rengi olan model, kampanyalı fiyat kapsamındadır.

 Evini yenilemek isteyenler için fikir oluşturacak kampanyalı ürünleri detaylı bir şekilde incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir