1. Yarışma 10 Şubat 2018 (saat:12.00) tarihinde başlayıp, 14 Şubat 2018 (saat: 23.59) tarihinde sona erecektir.
 2. Yarışmaya katılmak isteyen kişiler, ABC Mobilya sosyal medya hesaplarında paylaşılan 14 Şubat görseli altına sevgisini en güzel şekilde ifade ederek yorum olarak paylaşacaktır. Paylaşılan yorumlardan en fazla beğeniyi alan 1.kişiye yatak, 2.kişiye berjer ve 3.kişiye orta sehpa hediye edilecektir.
 3. İlk 3 yarışmacı toplam beğeni sayılarına göre belirlenecektir.
 4. Yarışma sonuçları 17 Şubat 2018 saat 17.00’den sonra ABC Mobilya Facebook ve Instagram adresinden ilan edilecektir.
 5. Yarışmaya ABC Mobilya çalışanları, mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 6. Yarışmaya ancak gerçek kişiler katılabilir Tüzel kişiler, markalar değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.
 7. Aldatıcı olarak kullanılan sosyal medya isimleri, mail adresleri ve otomatik beğeni kullanan kişilerin hakları iptal edilecektir.
 8. Katılınan ABC Mobilya sosyal medya hesabını takip etmek zorunludur. Gizli profiller yarışmaya katılmaz.
 9. Kazanılan hediye bir başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.
 10. Kazanan ilk 3 kişiye hediyeleri ABC Mobilya tarafından teslim edilecektir.
 11. Kazanan yarışmacılar kimlik bilgilerini ibraz etmek zorundadır.
 12. Kazanılan hediyenin ulaşım masrafları ABC Mobilya’ya aittir.
 13. Kazanan yarışmacılar hediye değişim talebinde bulunamazlar.
 14. Hediyesi kazanan yarışmacı ile karşılıklı mutabık kalınarak 31.12.2018 tarihinde kadar teslim edilebilecektir.
 15. Kazanan yarışmacıların açıklanmasının ardından 17 Şubat- 1 Mart 2018 tarihleri arasında kişisel bilgilerini göndermeyen kullanıcılar hiçbir hak talep edemez.
 16. ABC Mobilya, yabancı uyruklu profillerden gelen üyelikleri ve geçerli bir sosyal medya profili olmayan ve çeşitli forumlar aracılığıyla bedel karşılığı üye yapılan hesap sahiplerinin yarışmacıyı oylamasını, otomatik beğeni yapılmasının araçlarla tespit etmesi durumunda hiçbir uyarı yapmaksızın yarışmadan diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 17. ABC Mobilya yönetim personeli, ABC Mobilya bünyesinde yer alan mağaza sahipleri ve personelleri, ABC Mobilya’ya fikri veya teknik destek sağlayan, yarışma ile ilgili bağlantılı kuruluşların personelleri yarışmaya katılamazlar. ABC Mobilya, burada belirtilen personellerin katılımlarını tespit etmesi durumunda kazandığı ödülü iptal etme hakkını gizli tutar.
 18. Yarışma katılımcılarına ait e-mail ve telefon numaranızı çeşitli promosyon ve etkinlik tanıtımları için kullanma hakkını saklı tutar.
 19. Yarışmacıların kurallara uyup uymadığının değerlendirilmesi ABC Mobilya Dijital Ajans yönetimi tarafından yapılacaktır.
 20. ABC Mobilya, yarışma kural ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ABC Mobilya