Dekorasyon Trendleri

Dekorasyonunuza Enerji Katacak: Spor Oturma Grupları

Salon ya da oturma odası dekorasyonunuzda klasik çizgilerin dışında, samimi bir atmosfer yaratmayı planlıyorsanız spor oturma grupları güzel bir seçim olacaktır. Gün içerisinde en fazla kullandığımız alan olan salon ya da tercihe göre değişkenlik gösteren oturma odası için rahat detayların hâkim olduğu ve konforun ön plana çıktığı mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Geniş oturma bölgesine sahip, sert hatlar yerine yumuşak formda dizayn edilmiş koltuk modelleri, salon ve oturma odanızda rahatlığı doyasıya hissetmenizi sağlayacaktır. Yaslanma alanı olan sırt bölgesinde sert dokular yerine yumuşak yüzeylerin kullanıldığı ve düğme detayları ile spor bir görünüm kazandırılan modeller, sıcak ve konforlu bir dekorasyon için en ideal seçeneklerin başında geliyor. Yumuşak forma sahip, çok sayıda kırlentle zenginleştirebileceğiniz bu stildeki koltuk modelleri, günün yorgunluğunu üstünüzden atmak için evinizde en sevdiğiniz bölüm olacak. Hem şık görünüme sahip hem de konforu hissettiren tasarımları ile oldukça fazla tercih edilen spor oturma grupları hakkında hazırladığımız öneriler, ilginizi çekecektir. İşte, şıklığı ve rahatlığı vurgulayan bir dekorasyon yaratabileceğiniz spor oturma grupları önerilerimiz:

Geniş Oturum Alanı ve Yumuşak Yüzey

Spor oturma grupları ile oluşturabileceğiniz oturma odası dekorasyonu için geniş oturuma sahip ve yumuşak yüzeyi ile rahatlığı öne çıkaran tasarımları tercih edebilirsiniz. Günün yorgunluğundan arınmak için kendinizi bıraktığınızda rahatlığı fazlasıyla hissedeceğiniz bu tarzda oturma grupları, evinizde en konforlu alanınızı yaratmanızı sağlayacaktır.

Belize Koltuk Takımı

Evinizden beklentiniz, konforun hissedildiği bir dekorasyon ise yumuşak yüzeye sahip oturma grubu tam size göre olacaktır. Belize Koltuk Takımı, elyaf minderlerle oluşturulmuş rahat oturum alanı, hareket edebilen sırt mekanizması ile oturma odanızda rahatlığı doyasıya hissedeceğiniz spor oturma grupları arasında ön plana çıkıyor. Yumuşak ve geniş formunun yanı sıra kıvrımlı hatları ile samimi bir atmosfer oluşturmanızı sağlayan bu oturma grubu, tasarımında yer verilen düğme detaylarıyla spor havasını daha da zenginleştiriyor. Beyaza yakın açık tonda kumaşla tasarlanan Belize Koltuk Takımı, çizgisel hatlarla hareketlendirilmiş gri tonlarındaki yan detaylarıyla şıklığını tamamlıyor. Spor tarzda bir oturma odası yaratmanız için tek başına yıldız bir parça olacak bu takım ile hayal ettiğiniz görünümü kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Konforlu ve Rahat

Evin en keyifli köşesi, sizin için en fazla zaman geçirdiğiniz salonunuz ya da oturma odanızsa bu bölümler için hazırlayacağınız dekorasyon stilinde konforu ön plana çıkarabilirsiniz. Spor oturma grupları, bu noktada konforlu bir oda dekorasyonu için en ideal seçimlerin başında geliyor. Tasarımsal çizgisi modern, formu ve hatları geniş detaylarla dizayn edilmiş oturma grupları evinizde en rahat edeceğiniz odanız için kusursuz bir seçim olacaktır.

Capella Koltuk Takımı

Modern esintilerle spor ve rahat tarzı bir araya getirerek bir dekorasyon yaratmayı planlıyorsanız Capella Koltuk Takımı, önerilerimizin başında gelecektir. Sade çizgideki modern tasarımını, fonksiyonel özelliklerle bir araya getirerek spor oturma grupları arasında yerini alan bu takım, hareket edebilen sırt mekanizması ile konforlu alanlar yaratmanızı sağlıyor. Bulunduğu odaya işlevsellik katan tasarımında öne çıkan bir diğer özelliği ise açılabilerek yatak olması. Rahatlıkla kendinize özel dinlenme alanına dönüşebilen tasarımı sayesinde misafirlerinizi de gerektiğinde rahatlıkla ağırlamanıza olanak tanıyor. Sağa ve sola hareket edebilen kol bölümleri, geniş ve ferah bir koltuk tasarımı olarak bu takımı ortaya çıkarıyor. Dilediğiniz zaman modern duruşu ile salon ve oturma odanıza şık bir duruş kazandıracak dilediğinizde ise fonksiyonel yapısı ile en konforlu alanınızı oluşturacak Capella Koltuk Takımı, işlevsel formu ile tercih edilebilirliğini arttırıyor.

Renkli ve Samimi Tasarım

Eve girdiğinizde en fazla bulunduğunuz bölüm olan oturma odanızda enerji veren samimi bir atmosfer görmek ve günün yorgunluğundan arınmak istiyorsanız dekorasyonda, renkli detaylarla canlandırılmış spor oturma grupları, tercih edilebilir. Formu ve oturma bölümü rahat, renkler ile enerji dolu bir görünüm kazandırılmış oturma grupları, oda içerisindeki tüm atmosferi bir anda canlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Clary Koltuk Takımı

Geniş oturma bölümü ve yaslanma bölgesinde ekstra yumuşaklık sağlayan minderleri ile Clary Koltuk Takımı, tasarımındaki rahatlığı öne çıkaran detaylarıyla oturma odası için en güzel seçeneklerden biri oluyor. Bej ve füme tonlarındaki kumaş rengini kırlentlerde yer verilen turuncu renginin canlılığı ve desenlerin hareketliliği ile tamamlayan bu takım, renkli ve samimi bir oturma odası dekorasyonu için tasarlandı. Hareket edebilen oturum mekanizması ile işlevsellik katılan tasarımı, konforlu ve samimi bir oda dekorasyonu yaratmanızı sağlıyor.

Evinizin En Rahat Köşesi

Spor oturma grupları ile oluşturulabilecek dekorasyonlar için önerilerimiz arasında rahatlığı ve işlevsel dizaynı ile keyifli alanlar yaratmamızı sağlayan köşe takımlarına da elbette yer verdik. Modern dekorasyon stillerini oluştururken oldukça sık kullanılan köşe takımları, konforlu oturum alanları ve fonksiyonel yapıları ile spor tarzda oturma odaları için de en güzel seçeneklerden biri oluyor.

Relax Köşe Takımı

Bir arada kullanabileceğiniz gibi ayrı şekillerde ve parçalar halinde de dizayn edebileceğiniz modülleri ile Relax Köşe Takımı, evinizin en spor ve keyifli köşesini oluşturacak. Oturma odası ya da salon dizaynınızda köşe takımı ile oluşturulmuş konforlu bir dekorasyon ortaya çıkarmanız için size güzel bir öneri olacak bu takım, dostlarınızı rahatlıkla ağırlamanızı sağlarken, dinlenmek için kendi köşenize çekilmeniz için de en sevdiğiniz bölümü oluşturacak.